Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED 86--18118738960 joyce@mjkchina.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED profil firmy

SHENZHEN MJK ELECTRONICS CO.,LIMTED
 • Rodzaj działalności

  Producent,Eksporter,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  MJK

 • Ilość pracowników

  150~200

 • Coroczne wyprzedaże

  15000000-20000000

 • Rok założenia

  2003

 • pc Export

  80% - 90%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86--18118738960

Wprowadzenie

MJK ELECTRONICS CO., LTD

została założona w 2005 roku. Nasza firma znajduje się w Shenzhen w Chinach.Nasza firma jest profesjonalnym przedsiębiorstwem Hi-Tech zajmującym się wszelkiego rodzaju cyfrowymi wyświetlaczami LCD, takimi jak kioski zewnętrzne,interaktywne kioski dotykowe,stół z ekranem dotykowym, wyświetlacze naścienne, monitory podłogowe, monitor LCD, ściana wideo itp., które są najczęściej używanymi mediami w handlu detalicznym, centrach handlowych, restauracji, hotelu, banku, budynku, lotnisku, salonie wystawowym itp.

Posiadamy profesjonalny i precyzyjny zespół wsparcia technicznego, w skład którego wchodzą inżynierowie oprogramowania, elektronicy, konstruktorzy, którzy wyróżniają się w digital signage. Jako jedna z wiodących firm w digital signage, MJK oferuje bardzo innowacyjne, stylowe i w pełni funkcjonalne produkty, które są mile widziane przez klientów z ponad pięćdziesięciu krajów i obszarów.

MJK zawsze stosuje rygorystyczny system QMS do kontroli jakości pod kątem Zero Fault, tak aby spełniać różne standardy klientów na całym świecie.Nasze produkty nabywają CE, FCC, ROHS,Dotychczasowe certyfikaty 3C.

Mając bogate doświadczenie we współpracy OEM i ODM, jesteśmy w stanie zaoferować cenę fabryczną z gwarantowaną jakością, a także pełną obsługę posprzedażną.Staraliśmy się i zawsze będziemy starać się sprostać wszelkim możliwym wymaganiom naszych klientów.

reggqgqerg.jpg

Enterprise Vision

Tworzymy najlepsze przedstawienie, aby odwdzięczyć się społeczeństwu

Nasz profesjonalny zespół i możliwości techniczne wyznaczają kierunki rozwoju produktów w przyszłości
Bądź doskonałą innowacyjną i konkurencyjną firmą na rynku globalnym
Nasza marka ma dostateczny wpływ w branży i jest dobrze znana w Chinach
Tworzymy wyjątkową kulturę i będziemy wzorem Przemysłu
Oferowane przez nas produkty i usługi powinny być najbardziej zaufane i popularne na rynku
Mamy świetny zespół, oferujemy im świetne miejsce pracy i wynagrodzenie
1243.jpgion.jpgexhibition.jpg1243.jpg

 

Historia

Witamy w Shenzhen MJK Electronics Co., Ltd .To jest nasza wielka przyjemność służyć.
Shenzhen MJK Electronics Co., Ltd została założona w 2003 roku z aktywów ogółem 20 mln USD .Za kolekcji R & D, produkcji i sprzedaży, nasze produkty są gwarantowane przez okres jednego roku i zapewnić utrzymanie życia.

Produkujemy głównie sprzęt LCD do Projektu, w tym LCD Digital Signage Display, All-in-One Touch kiosku, reklama Odtwarzacz multimedialny Box, przystanek autobusowy ogłoszenia LCD wyświetlające reklamy Board itp.

Nasz zakład znajduje się w Shenzhen Bao'an ponad 30000 metrów kwadratowych, około 200 pracowników, 25 inżynierów R & D, 40 sztabów QC.

Musimy zdobyć CE, FCC Rosz, ISO9001: 2000 oraz ISO 14001: 2004 certyfikat

.Science I technologia stanowią podstawowy produktywne forceScience i technologia stanowią podstawowy produktywne forceScience i technologia stanowią podstawową produktywnego force.We są jednym z najbardziej profesjonalnych zakładach w China.So nasze produkty są eksportowane do całego świata,

Usługa

Produkty: zorientowanie na klienta, liczne w odmiany;

Jakość: ścisła kontrolę, nie na skróty;


Cena: najrozsądniej, bardziej zniżki na partię;


Usługa: ciepłe serce, wielka cierpliwość, chęć szczera, uczciwa i wiarygodna.

Nasz zespół

Shenzhen MJK Electronics Co., Ltd. stworzyła ogólnopolską sieć sprzedaży i sprawnego systemu obsługi posprzedażnej w China.We może dostarczyć wyświetlacze Gospodarczy 8-82 cali w zależności od potrzeb klienta.